HAKKIMIZDA

  • Anasayfa /
  • Hakkımızda

Hakkımızda

Avera Demirçelik yassı ürünler ve otomotiv, beyaz eşya ve radyatör sektöründe kullanılan vasıflı çelik tedariğinde sürekli başarıyı hedefleyen dinamik bir şirkettir. Teknik uzmanlığımız ve yetkinliğimiz, müşterilerimize kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlar ile sunmamızı sağlamaktadır. Türk sanayisinin kalbi durumundaki Bursa’da kurulmuş olan şirketimiz, tüm Türkiye’ye olduğu kadar uluslararası düzeyde de dış pazarlara başarı ile hizmet vermektedir.

Avera Demirçelik olarak bizler, yerine getirdiğimiz her işte Mühendislik ve imalat konularındaki uzmanlıklarımızı da birleştirerek çok geniş bir yelpazedeki üretim altyapısı ve yetkinliklerimizi hazır tutuyor ve müşterilerin beklentilerine özel çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizin kendi parçalarının işlevselliği, kalitesi ve maliyeti konularındaki isteklerini önemsiyoruz. Müşterinin isteklerine uygun olarak her bir işin tüm yönetmeliklere, teknik normlara ve toleranslara uygun biçimde yerine getirilmesini sağlıyoruz.

AVERA :

  • Mühendislik ve müşteri memnuniyeti konusunda ÖNCÜ
  • Müşterilerimize, partnerlerimize ve topluma karşı daima DÜRÜST
  • Çalışanlarımıza DEĞER VEREN bir anlayışı temsil eder. 

Kalite Politikamız

Taahhüdümüz:  AVERA Demirçelik olarak  iletişimde şeffaflık, müşterilerimize hizmette dürüstlük, çalışanlarımız için adalet ve içinde faaliyet gösterdiğimiz topluluğa  karşı sorumluluk temellerine oturan, sürekli iyileştirme araçları ile kendini geliştiren bir işletme felsefesi taahhüt eder.

Vizyonumuz; Kalite, Maliyet ve Termin başlıklarında ilgili tarafların beklentilerini aşmaktır.

Görevimiz;  İlkelerimize dayanan, karlı bir iş kültürü yaratmaktır.

İlkelerimiz;

Çalışanlarımız

AVERA Demirçelik, evimiz dediğimiz topluluklardaki kültürel çeşitliliği bütünüyle benimseyen, istihdam fırsatı ve kazanç adaleti taahhüt eder. Çalışanlarımızın refahı ve menfaatleri işimizin her sürecinde önceliklidir.

Müşterilerimiz

Müşterimizin ihtiyaçları önemlidir ve işimiz içinde en yüksek önceliği temsil eder. Bizim yükümlülüğümüz; sahte beklentiler yaratmadan, tüm talepleri hızla ele almak ve müşteri ihtiyaçlarını öngören bir yaklaşımla karşılamaya çalışmaktır.

Kalitemiz

Müşterilerin beklentilerini net bir şekilde tanımlayarak başlar, tanımlanan beklentileri sürekli olarak karşılamaya ve sürekli iyileştirme mantığı ile beklentileri aşmaya çalışırız. Uygulanabilir tüm standartlara / müşteriye özel gereksinimlere uyabilmek ve asgaride bu seviyeyi koruyabilmek için yardımcı olacak olan kalite süreçlerini oluştururuz.